אודות בטר גוב

קרא עוד
BetterJob היא החברה הותיקה בתחום המכירות וכן עבודה בקליפורניה וקיימת מעל עשר שנים.

החברה מחזיקה בבעלותה יותר מעשרים מיקומים ברחבי קליפורניה (סקרמנטו הבירה,סן דייגו, לוס אנג’לס וסן פרנסיסקו) ופועלת בקניונים הטובים ביותר בקליפורניה. לאחרונה החברה הרחיבה את פעילותה למיאמי וניו יורק.

החברה פועלת במקומות מתויירים, קרוב לאוניברסיטאות ומקומות עם אוכלוסיה מהעשירות של ארה’’ב.

שאלות נפוצות

לכל השאלות
מה זה עבודה בעגלות/חנויות?''עגלות'' זהו כינוי שנוצר לדוכני מכירות שמיקומם בקניונים. בארה''ב אתם יכולים למצוא כל מוצר אפשרי שנמכר בעגלות,...קרא עוד מהי התקופה הכי טובה לבוא לע...?זו שאלה שמורכבת משני דברים. דבר ראשון, איזה מוצרים אתם הולכים למכור? ואיפה אתם הולכים לעבוד? ישנם מוצרים שהתקו...קרא עוד מה מוכרים? כמה עובדים? איך ...עבודה בחנויות של "אורוגולד" מוצרי הקוסמטיקה המובילים כיום בארה''ב. החנויות ממוקמות בנקודות החמות ביותר באזור ק...קרא עוד מה צריך להביא מהארץ?בנושא הכספי אתם יכולים להסתדר עם 500$ להתחלה, כי מהיום הראשון ועד האחרון שלכם יש בסיס של 10$ לשעה. בנושא הלבוש...קרא עוד האם מה שהבטיחו לי באמת קיים...?ישנם כמה דרכים לבדוק אם החברה תעמוד מאחורי כל הדברים שהבטיחו לנו. דבר ראשון, תדברו עם ממליצים שעבדו, או שעובדי...קרא עוד שומר שבת האם זה בעיה?אין שום בעיה עם זה. להפך, יש לנו נקודות מכירה שקרובות למגורים מרחק הליכה ברגל וזה מאפשר בימי שישי לעבוד חצי יו...קרא עוד כמה זמן נמשך כל התהליך בארץ...?תהליך הקליטה הוא די פשוט וקל. דבר ראשון, נפגשים במשרדנו בתל אביב, עוברים ראיון עבודה ולאחר מכן עד 48 שעות אתם ...קרא עוד

עבודה בקליפורניה

צוות בטר ג'וב

לכל הצוות
שני כהן מנכ"ל ומייסד החברה, מתגורר בלוס אנג'לס קרוב לעשור, הקים את החברה ב... -1 מעיין לוי מנהל  גיוס בארץ, אחראי לקליטת העובדים מתחילת התהליך ועד לטיסה עצמה.

עוד על עבודה בארצות הברית

עבודה בעגלות בארצות הברית רק עם Better Job


חברת בטר ג'וב (Better Job) מתמחה בגיוס עובדים עבור עבודה בארה"ב, כאשר הייחודיות שלנו היא מציאת עבודה בקליפורניה וכן עבודה חוקית בחו"ל. בכל רחבי קליפורניה בעיקר באזור סקרמנטו הבירה,סן דייגו, סן פרנסיסקו ולוס אנג'לס. בנוסף, לאחרונה החברה הרחיבה את פעילותה למיאמי וניו יורק. אנו מציעים עבודה בעגלות בארצות הברית ומכירות של מוצרים בקניונים גדולים באזורים העשירים ביותר בקליפורניה. אם אתם מחפשים עבודה חוקית בארה"ב או עבודה בעגלות בארה"ב, הגעתם למקום הנכון.

אנו נכווין אתכם ונדריך אתכם בכל צעד וצעד - החל מקבלת הויזה ועד ההסתגלות למקום העבודה והמגורים בקליפורניה. שקלתם זמן רב עבודה בעגלות בארצות הברית זו ההזדמנות שלכם לעבוד ולטייל בארה"ב בלי עיכובים מיותרים. אנו יכולים לתת לכם עבודה בלוס אנג'לס, סקרמנטו, סן פרנסיסקו, ושאר ערים גדולות בקליפורניה במהירות.


גם המון כיף וגם עבודה מתגמלת

עבודה בעגלות בארה"ב או חנויות היא הדרך שלכם לעשות הרבה כסף לפני או אחרי הצבא ולפני שאתם מתחילים את התואר. כאשר אתם עובדים עם עבודה חוקית בארה"ב או עבודה חוקית בחו"ל, אתם לא צריכים לדאוג לתשלום על מגורים ועל המוצרים אותם אתם מוכרים, הכל באחריותנו. ניתן לעבוד בעוד מגוון רחב של ארצות סביב לעולם, אך עבודה בארצות הברית היא המשתלמת והרווחית ביותר הודות לשכר הגבוה ולעמלות המכירה שתקבלו.

יש לכם אזרחות אמריקאית? יש לנו עבודה בלוס אנג'לס לאזרחים! עם מעל 10 שנות ניסיון בתחום והשמת עובדים בקניונים המובילים ובמכירת המוצרים הפופולריים, נשמח ללוות אותך לאורך כל הדרך ולהציע עבודה לאזרחים בארה"ב וגם לאזרחים מהארץ.

עבודה בארה"ב או עבודה בעגלות/חנויות מעניינים אתכם? השאירו את הפרטים שלכם למעלה וניצור אתכם קשר בהקדם.