מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם בהקדם
מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם בהקדם

שאלות נפוצות

מה זה עבודה בעגלות/חנויות? ''עגלות'' זהו כינוי שנוצר לדוכני מכירות שמיקומם בקניונים. בארה''ב אתם יכולים למצוא כל מוצר אפשרי שנמכר בעגלות, הביקוש לעגלות בעולם זהו הביקוש הרב ביותר בגלל שאתה חשוף במעבר של הקניון והרבה יותר אנשים שמים לב יותר.

בשלוש שנים האחרונות עברנו לתחום מקצועי יותר , "חנויות יוקרה" החנויות פופלריות מאוד בקניונים העשירים בארצות הברית. תוכלו לראות תמונות בגלריה.

מהי התקופה הכי טובה לבוא לעבוד? זו שאלה שמורכבת משני דברים. דבר ראשון, איזה מוצרים אתם הולכים למכור? ואיפה אתם הולכים לעבוד? ישנם מוצרים שהתקופה שלהם אך ורק בתקופת הכריסמס, למשל צעצועים. זהו מוצר שבמהלך השנה אין מה לעבוד איתו, בסך הכל שבועיים בשנה אפשרי למכור אותו. לעומת זאת מוצרי שיער ומוצרי קוסמטיקה, אפשר לראות שבמהלך כל השנה המוצר עובד מעולה. לא סתם בכל קניון בארה’’ב נמכר מוצרי שיער ומוצרי קוסמטיקה כל השנה.

הדבר השני, יש אזורים שהם עובדים לפי עונות ולא כל השנה עובדים חזק (בדרך כלל מקומות שיש רק תיירים ואין אוכלוסיה מקומית בקניון עצמו), לעומת זאת יש מקומות שיש אוכלוסיה מעורבבת תיירים ומקומיים וזה הופך את זה ליציב וטוב כל השנה.

מה מוכרים? כמה עובדים? איך מרוויחים? עבודה בחנויות של "אורוגולד" מוצרי הקוסמטיקה המובילים כיום בארה''ב. החנויות ממוקמות בנקודות החמות ביותר באזור קליפרניה.
העבודה הינה חמישה ימים בשבוע 8 שעות ביום, יומיים חופש בו תוכלו לנוח ולטייל. העבודה מורכבת מאחוזים ומבסיס בחודש הראשון.
עיקר העבודה זה להציג בפני לקוחות החנות את המוצרים שלנו.מה צריך להביא מהארץ? בנושא הכספי אתם יכולים להסתדר עם 500$ להתחלה, כי מהיום הראשון ועד האחרון שלכם יש בסיס של 10$ לשעה. בנושא הלבוש להביא אתכם בגדים יפים שיהיה לכם נוח לעבוד אתם כי אתם עובדים בקניונים אז צריך לבוש נאה והולם. לגבי מצעים, שמיכה, אנחנו דואגים לכם להכל. לגבי הרשיון שלכם הכרטיס הרגיל זה בסדר, ביטוח בריאות עדיף לדאוג לזה מהארץ  1$ליום. לא לחרוג עם מזוודה מעל 20 קילו וזהו אתם מוכנים לצאת לדרך. 

בהצלחה!

האם מה שהבטיחו לי באמת קיים? ישנם כמה דרכים לבדוק אם החברה תעמוד מאחורי כל הדברים שהבטיחו לנו. דבר ראשון, תדברו עם ממליצים שעבדו, או שעובדים בחברה. טלפונית או בפייסבוק לבחור מישהו וכך לראות אם מה שהבטיחו לנו באמת קיים בחברה. דבר שני לדרוש חוזה עבודה ובו רשום כל מה שאמרו לנו והבטיחו לנו עוד מהארץ. דבר שלישי, והכי חשוב זה ההרגשה שלכם מול מי אתם עומדים מי מייצג את החברה, ואיפה אתם באים להתראיין אם זה במשרדים, או רק טלפונית  אם הציעו לכם יותר מידי דברים וזה נראה חשוד למדי אז לא להתלהב להפך לבדוק הכל לעומק.

שומר שבת האם זה בעיה? אין שום בעיה עם זה. להפך, יש לנו נקודות מכירה שקרובות למגורים מרחק הליכה ברגל וזה מאפשר בימי שישי לעבוד חצי יום וכך אתם לא מפסידים יום שלם. בעניין הכשרות, ישנם מקומות לקנות אוכל כשר אז אל תדאגו לשומרים מביניכם, ולגבי החגים אנחנו חוגגים כל החברה ביחד בקיצור משפחה חמה.

כמה זמן נמשך כל התהליך בארץ עד הטיסה עצמה? תהליך הקליטה הוא די פשוט וקל. דבר ראשון, נפגשים במשרדנו בתל אביב, עוברים ראיון עבודה ולאחר מכן עד 48 שעות אתם מקבלים תשובה אם אכן התקבלתם לעבודה. לאחר מזה בין יום ליומיים יש לנו להכין את כל הדברים בארה’’ב שעובד יגיע ויקלט כמו שצריך. תוך כדי התהליך אנחנו בודקים לעובד כרטיס טיסה ומה שנשאר זה להנות כמה שיותר מארץ הקודש לפני שטסים בסך הכל זה עניין מקסימום של שבוע לכל התהליך.