צוות בטר ג'וב

מאחורי חברת better job עומד צוות מנוסה ומקצועי שידריך אותכם וילווה אותכם לאורך כל הדרך.צוות better job נמצא לרשותכם בארץ, ובחו''ל בכל שאלה שתרצו אז צרו איתנו קשר ונוכל לחזור אליכם בהקדם.
נתי כהן, מנכ"ל לוס אנגלס מנכ"ל ומייסד החברה, מתגורר בלוס אנג'לס קרוב לעשור, הקים את החברה בינואר 2002. במהלך השנים הוביל להקמת מערך נקודות מכירה במיטב הקניונים ברחבי קליפורניה. "משפחת better job תיתן לכם הרגשה של משפחה חמה, מקומות הכי טובים לעבוד באחריות, וצוות מנהלים שילווה אותכם מהתחלה ועד שתישתלבו ותצליחו"
סיימון ממן, מנכ"ל סן פרנסיסקו, סקרמנטו מנכ''ל חברת better job מתגורר בסן פרנסיסקו בשש שנים האחרונות, אחראי בנוסף על נקודות המכירה בסקרמנטו. "משפחת better job דואגת לכם לכל מה שנדרש כדי להצליח בעבודה, ומחוץ לה.לנו יש את כל הידע והניסיון להעביר לכם. אז כל מה שנותר לכם זה להגיע עם המון מוטיבציה ואנרגיות חיוביות."
תום כהן, מנהל גיוס עובדים בארץ מנהל  גיוס בארץ, אחראי לקליטת העובדים מתחילת התהליך ועד לטיסה עצמה. "מנהל גיוס עובדים, אנחנו דואגים לכם מתחילת התהליך ועד לסיומו, ליווי מיקצועי וחם עם בעלי ניסיון רב בתחום."